ESET Nod32


ESET, tek bir ürünle, ESET NOD32 yazılımıyla bağımsız bir test organizasyonu olan Virus Bulletin'in dağıttığı VB100 Ödülünü 100'üncü kez almaya hak kazanmıştır. Bu ödül, herhangi bir yanlış tespit (false positive) olmaksızın mevcut tüm yaygın (in the Wild) virüsleri belirleyebilen antivirüs yazılımlarına veriliyor.

" ESET'in, 10 yıldan uzun süredir sonuç tablomuzda yeşil tick'lerden başka birşey içermeyen VB100 rekoru herşeyi anlatıyor – dikkat çeken mükemmel çalışma."

John Hawes, Virus Bulletin Teknik Danışmanı ve Test Ekibi Direktörü

Yandaki grafik ESET'in bir tehdidi sistemin yaşam döngüsü boyunca ne zaman ve nasıl algılayabileceğini ifade etmektedir

Günümüzün dinamik olan ve sıklıkla hedef alınan kötü amaçlı yazılımları, proaktif ve akıllı teknoloji temelli çok katmanlı bir yaklaşımı gerektirmektedir. 20 yıl önce ESET, Antivirüs'ün (geleneksel yaklaşımın) yarım kalmış bir çözüm olduğunu fark etti ve bu noktada tarama motorumuzla proaktif teknolojileri birleştirmeye başladık ve yavaş yavaş, siber imha silsilesinin farklı kademelerinde etkimizi göstermek için farklı katmanları uygulamaya koyduk.

ESET şimdi, temel antivirüs teknolojisinin çok daha ötesine geçen, çok katmanlı teknolojileri kullanmaktadır. Aşağıdaki görsel, çeşitli temel ESET teknolojilerini ve bir tehdidi sistemin yaşam döngüsü boyunca ne zaman ve nasıl algılayabileceğinin ve/veya engelleyebileceğinin bir yaklaşımını göstermektedir.

Trucking

ESET Endpoint Protection Standard

Uç birimlerinizi (bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve dosya sunucuları) yeni tehditlere karşı koruyun ve ağınızı temiz tutun. ESET Endpoint Protection Standard şirket ağı için tek bir konsoldan kolaylıkla yönetilebilen temel koruma sağlar. Ağ güvenliğiniz için 25 yıldır

Teklif Al
Trucking

ESET Endpoint Protection Advanced

Advanced sürümünde ESET Endpoint Protection Standard'a ilave olarak, şirket ağı ve mobil iş gücünüz için ek koruma katmanları sağlamak amacıyla güçlü Web Kontrolü, Güvenlik Duvarı ve Anti-Spam filtresi bulunur. Ağ güvenliğiniz için 25 yıldır Antivirus sektörünün öncüsü ESET'i tercih edin.

Teklif Al
Trucking

ESET Secure Business


Tüm bilgisayarlarınızı, laptoplarınızı, mobil cihazlarınızı ve dosya sisteminizi koruyun ve sunucu düzeyindeki e-posta kaynaklı tüm kötü amaçlı yazılımları herhangi bir zarar görmeden ortadan kaldırın. Ağ güvenliğiniz için 25 yıldır Antivirus sektörünün öncüsü ESET'i tercih edin.

Teklif Al
Trucking

ESET Secure Enterprise


Eğer HTTP ve FTP iletişimlerinizi korumak için kendi İnternet ağ geçidi sunucunuzu kullanıyorsanız bu seçenek size göre. ESET Secure Enterprise ayrıca çoklu platformlarda uç birimleriniz ve sunucularınızda maksimum koruma düzeyi için tüm ürünleri ve araçları sağlar.

Teklif Al